Fasiliteter
- Aircondition
- Bredbåndstilknytning
- Heis
Arealspesifikasjon
2. etg: 310 kvm Kontor / showroomKort om eiendommen
Tiltalende og representative kontorlokaler i populære Thorvald Meyers gate på Grünerløkka. Lokalet har utsikt mot både Thorvald Meyers gate og mot Korsgata. Eiendommen eies og forvaltes av Spabo Eiendom AS.Vi tilbyr kontorlokaler på 310 kvadratmeter i 2. etasje. Lokalene fremstår som moderne, lyse og effektive og kan i tillegg tilpasses ytterligere etter leietakers behov og ønsker.
Området rundt eiendommen er i dag kjent for sitt pulserende sentrumsliv, med alle tenkelige fasiliteter innen kort rekkevidde.
Det er mulig å leie parkeringsplasser i P-hus i Storgata 55 ved Anker Hotel.
I eiendommen er også Bolia.com, Uff Vintage, Dominos Pizza og EVO fitness senter, i tillegg til leiligheter.
Beliggenhet
Thorvald Meyers gate 72 ligger foran det populære Schous-kvartalet på Grünerløkka, som har gitt stor kundetilstrømning til området. I Schous-kvartalet har Staten og Oslo Kommune etablert Schous Kulturbryggeri, som igjen har øvingshotell og opplevelsessenter. I tillegg er Bydel Grünerløkka, Oslo mest folkerike bydel med et innbyggertall på over 60.000. Det er et mangfoldig og spennende sted å bo og ferdes i, med et rikt kulturliv, mange kafeer, restauranter, barer, butikker og gallerier.Innhold
Lokalet vi har for utleie ligger i 2. etasje og fremstår som lyse og attraktive. Lokalet ivaretar god standard med lyse flater på veggene og parkett på gulv. Kontorene er effektive og egner seg for åpent kontorlandskap og ev. showroom. Lokalet består av 1 større åpent landskapsområde, 1 større møterom, 2 cellekontorer, toaletter, dusj og et eget kjøkken med hvitevarer og spiseplass. Det er direkte adkomst til lokalet via heis.Standard
Lokalene er moderne med bla. nye vinduer, balansert ventilasjon med kjøling og calling-anlegg fra inngangsparti. Det er heis i bygget og lokalene er lyse med gjennomgående dagslys.Eiendommen holder ellers en høy standard og er godt vedlikeholdt. Det er fiberlinjer i eiendommen.
Adkomst
Enkel adkomst med offentlig transport. Det er også enkel adkomst med sykkel og det er mulig å parkere sykkel i bakgården.Trikkelinjene 11, 12, 13 og bussrutene 30 og 31 har alle holdeplass rett ved eiendommen. Nærmeste holdeplass er Schous plass.